www.hazretimehdi.com
ana sayfa- site haritası
 
 

 

Hz. Mehdi (a.s.) döneminde hem dünyanın yapısı hem evren hakkında bilgilere ulaşılacakHz. Mehdi (a.s.) zamanında insanlar yerin 7 katına da göğün 7 katına da ulaşmış olacaklar.

(Bihar-ül Envar cilt:52, sayfa: 321)


Hadiste Hz. Mehdi (a.s.) döneminde ulaşılacak bilgilere ve teknolojik gelişmelere dikkat çekilmiştir. Son dönemde insanlar hem dünyanın derinliklerini hem de evrenin en uzak köşelerini araştıracak ve bilgi elde edebilecek teknolojiye sahip olmuşlardır. Yerkabuğunun katmanları ve mağmanın yapısına kadar dünyanın içeriği hakkındaki bilgiler artık bilinmektedir.  Atmosfer katlarının gaz içeriklerinden, başka bir galaksideki yıldız sayısına kadar yüksek miktarda bilgiye de artık insanlar Allah’ın izniyle ulaşmıştır. Peygamberimiz (sav) döneminde bilinmeyen bu Ahir Zaman gerçeklerinin Hz. Mehdi (a.s.) zamanında öğrenilmiş olacağı 1400 yıl önce Peygamberimiz (sav) tarafından bildirilmiştir.


 
 

ANA SAYFA - SİTE HARİTASI

Yazar Hakkında - Diğer Siteler

Bu sitede yayınlanan tüm materyali, siteyi referans göstermek koşuluyla telif hakkı ödemeksizin kopyalayabilir ve çoğaltabilirsiniz. www.hazretimehdi.com

TÜRKÇE KURAN-I KERİM - BİZE DESTEK OLUN - HADİS KÖŞESİ

 

iddialaracevap.com adnanoktarhaber.com adnanoktarhukuk.com adnanoktargercekleri.com